Ponožky Haven Lite 2 ks - čierne-zelené

Ponožky Haven Lite 2 ks - čierne-zelené
  • Ponožky Haven Lite 2 ks - čierne-zelené
  • Značka: Haven
  • Kód tovaru: 1098X

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Všetky ponožky HAVEN sú vyrábané z technického vlákna Climawell, ktoré je vďaka použitému polypropylénovému materiálu vysoko voduodpudivé (nanasákavé) a teda veľmi dobre odvádza vlhkosť od pokožky, čo zabraňuje pocitu mokrých nôh alebo chladu. Vlákno Climawell sa ďalej vyznačuje vysokým podielom strieborného vlákna, ktoré je začlenené do materiálu integráciou nanočastice striebra do polyméru, z ktorého sú priadze. Výhodou je, že po niekoľkonásobnom praní nedôjde k odplaveniu tohto pridaného prvku!

Členkové ľahké športové ponožky pre cyklistiku a ďalšie športové aktivity HAVEN LITE. Pre náročných užívateľov, s odľahčenou vrchnou časťou, zosilnená päta a špička proti oderu, sú vyrobené z technického materiálu obohateného o strieborné vlákna s antibakteriálnymi vlastnosťami. Ideálne pre cyklistiku, beh, outdoorové aktivity.

Vyrobené v Českej republike.

Balenie obsahuje 2 páry ponožiek.

Parametre
Balenie2 ks
Funkčné oblečenie✓ Áno
Materiálové zloženiepolypropylen + polyamid + elastan
Materiál80% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan
Krajina výroby

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz

Farby

čierna