Kompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - modré-zelené

Kompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - modré-zelené
  • Kompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - modré-zelené
  • Značka: Haven
  • Kód tovaru: 727
  • Dostupnosť: 4 ks skladom
  • Cena:
    13,84 €
    (11,53 € bez DPH 20%)

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Kompresné podkolienky HAVEN umožňujú rýchlejšie odbúravanie kyseliny mliečnej vo svaloch a tým aj rýchlejšiu regeneráciu vďaka inému pomeru tlakov v rôznych oblastiach nohy, hovoríme o takzvanom postupnom kompresnom efekte, kedy kompresia je najvyššia v oblasti členku a priehlavku a postupne slabnúca smerom ku kolenu tak, aby podporovala riadnu cirkuláciu krvi smerom k srdcu. Srdce ju opäť pumpuje do zaťaženého svalu a tým dochádza k rýchlejšiemu prívodu krvi, ktorá nesie kyslík a tým pádom dochádza k rýchlejšej regenerácii v tomto mieste.

Majú 3D výstužné reflexné body, ktoré zároveň zvyšujú ventiláciu vzduchu v oblasti chodidla a prstov. Spevňujúca lýtková časť je tvorená odšinou štruktúrou zvyšuje v danom mieste kompresný pomer.

Všetky ponožky HAVEN sú vyrábané z technického vlákna Climawell, ktoré je vďaka použitému polypropylénovému materiálu vysoko voduodpudivé (nenasákavé) a teda veľmi dobre odvádza vlhkosť od pokožky, čo zabraňuje pocitu mokrých nôh alebo chladu. Vlákno Climawell sa ďalej vyznačuje vysokým podielom strieborného vlákna, ktoré je začlenené do materiálu integráciou nanočastice striebra do polyméru, z ktorého sú priadze. Výhodou je, že po niekoľkonásobnom praní nedôjde k odplaveniu tohto pridaného prvku.

Stredná kompresia - vhodná pre všetky aktivity od kratších po dlhšie (0.5 h-3 hodín, prípadne celý deň, pokiaľ Vám to nie je nepríjemné), pre regeneráciu, pre dlhšie cesty autom, lietadlom, pri práci v stoji (práca v obchode, .) .

Parametre
Reflexné prvky1
Balenie1 pár
Materiálové zloženiepolyamid + polypropylen + elastan
Materiál80% polyamid, 10% polypropylen, 10% elastan
Velikost bot (UK)4-56-78-910-12
EU veľkosť37-3940-4142-4344-46
Vnútorná veľkosť (cm)24-2525,5-26,527-2829-30

Kde sa meria?

Kompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - čierne-bieleKompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - čierne-zelenéKompresné podkolienky Haven EvoTec Silver - modré-oranžové

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz