Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žlté-modré

Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žlté-modré
  • Návleky Haven Guard Evotec High Compression - žlté-modré
  • Značka: Haven
  • Kód tovaru: 2416

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Všetky ponožky Haven sú vyrábané z technického vlákna ClimaWell, ktoré je vďaka použitému polypropylénovému materiálu vysoko vodoodpudivé (nanasákavé) a teda veľmi dobre odvádza vlhkosť od pokožky, čo zabraňuje pocitu mokrých nôh alebo chladu. Vlákno ClimaWell sa ďalej vyznačuje vysokým podielom strieborného vlákna, ktoré je začlenené do materiálu integráciou nanočastice striebra do polyméru, z ktorého sú priadze. Výhodou je, že po niekoľkonásobnom praní nedôjde k odplaveniu tohto pridaného prvku!

Funkčne premyslené návleky na lýtka s premenlivým tvarom, hustotou náplete a funkčnými dizajnovými prvkami ideálne zvyšujú rýchlosť krvného obehu a tým aj okysličenie svalu

Veľkosť návleku si vyberiete podľa veľkosti Vášho lýtka a tiež druhu použitia (na regeneráciu sa používa nižšia kompresia, pre niekoľkohodinový závod strednej kompresie, na krátkodobý silový výkon kompresie čo najvyššie).

Parametre
Materiál70% Climawell, 10% polypropylen, 10% polyamid, 10% elastan
Návleky Haven Guard Evotec High Compression - čierne-bieleNávleky Haven Guard Evotec High Compression - ružové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - oranžové-modréNávleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-oranžovéNávleky Haven Guard Evotec High Compression - modré-žlté

Nový dotaz