Affiliate program

Páči sa vám tento internetový obchod? Povedzte o tom svojim priateľom a známym! Ak sa zapojíte do nášho affiliate programu (partnerského programu), môžete zarobiť za každú objednávku uskutočnenú cez váš partnerský kód 6% jej hodnoty bez DPH.

Výška provízie6% z hodnoty objednávky
Výplatné minimum15 €
Možnosť vyplateniabankový účet, PayPal, zľava na nákup tovaru (odmena bude navýšená o 10%)
Platnosť cookie7 dní

Ako to funguje?

Tento affiliate program je súčasťou provízny siete Provizuj.sk, v ktorej nájdete mnoho rôznych reklamných kampaní pohromade. Po prihlásení do svojho affiliate účtu na nájdete vo svojom profile váš vlastný odkaz. Tento odkaz vedie priamo na hlavnú stránku tohto internetového obchodu. My poznáme, že tento návštevník prišiel cez vás. Ak nakúpi na tomto internetovom obchode, budú vám automaticky pripísaná percenta z hodnoty jeho objednávky. Užívateľ nemusí nakúpiť ihneď po kliknutí na váš odkaz, že ste ho priviedli vy, si budeme pamätať po dobu 7 dní. Ak sa užívateľ v priebehu objednávky tiež zaregistruje (nevyužije nákup bez registrácie), získate provízie iz všetkých jeho nasledujúcich nákupov.

Propagovať tento obchod môžete nielen medzi svojimi priateľmi a známymi, ale aj napríklad na internete. Tu je možností naozaj veľa: emailom, pomocou svojho blogu, Facebooku, Twitteru či akokoľvek inak, ale len zákonnou formou. Je veľa ľudí, ktorí sa zaujímajú o kvalitný tovar, ktoré tu ponúkame. Môžete využiť aj reklamu formou grafických bannerov.